Firminis stilius

Ieškote kas gali sukurti logotipą ar steigiate naują įmonę. Norite rinkai pristatyti naują produktą, paslaugą, o gal organizuojate konferenciją? Mes jums padėsime! Sukursime lengvai įsimenamą, išskirtinį ir unikalų firminį stilių, kuris leis nepranykti gausioje konkurentų minioje. Nes mes įsigiliname į konkretaus verslo subtilybes, išsiaiškiname jo tikslus, išanalizuojame konkurentus bei tikslinę auditoriją ir visą tai perteikiame vizualiniais sprendimais. Nepamirškite kryptingas identiteto formavimas – raktas į sėkmingą verslą.

O galbūt jūs jau turite logotipą, bet šis logotipas jums nepatinka, yra pasenęs. Nesijaudinkite, mes jį atnaujinsime ir patobulinsime, išklausę visus jūsų pageidavimus ir poreikius. Netaikome šablonų ir kiekvieną užsakymą kuriame individualiai. Jums reikia tik susisiekti su mumis.

Susiduriate, kad turimos prezentacijos, vizitinės kortelės nepatrauklios ir netinkamos siųsti klientams? Kreipkitės padėsime parengti naują šiuolaikišką prezentaciją, vizitinę kortelę, dokumentų aplanką ar kitą firminio stiliaus atributiką.

Labiausiai jums tinkantį variantą galite pasirinkti iš žemiau pateikiamų planų. Ten rasite ir terminus bei detalius paslaugos aprašymus.

Formuojant firminio stiliaus identitetą, jums gali prireikti šių paslaugų: